Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymNakaz zapłaty Global Collection Management
ctrio zapytał 4 miesiące temu

Witam serdecznie. Parę dni temu odebrałam pismo z sądu w sprawie mojego zadłużenia. Na piśmie jest firma Global Collection Management. Z tym, że ja pożyczkę wzięłam w firmie Vivus.
Myślicie, że jakaś firma się podszywa aby wyłudzić pieniądze?

Dodaj ocenę
6 odpowiedzi
bitsi7 odpowiedział 3 miesiące temu

Otrzymałam to samo proszę o odpowiedź. 

Dodaj ocenę
Batlerere odpowiedział 3 miesiące temu

Firma Global Collection jest powiązana z firmą Vivus. Jeśli się nie mylę to firma Global Collection rzekomo kupuje długi od firmy Vivus aby doliczać dodatkowe koszty z tytułu windykacji. 
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. 

Dodaj ocenę
ultrek odpowiedział 3 miesiące temu

Masz 14 dni od odebrania aby złożyć sprzeciw. 

Dodaj ocenę
krzyś odpowiedział 3 miesiące temu

Witam. W poprzednim tygodniu też otrzymałem takie dokumenty.
Do kogo się z tym zgłosić.

3/5 - (1 vote)
tomasz odpowiedział 2 miesiące temu

według krs http://www.krs-online.com.pl/msig-4671-36596.html  GCM jest powiązane z VIVUS a więc jest to sztuczne nabijanie kosztów

3/5 - (1 vote)
Zigi odpowiedział 2 miesiące temu

Często gdy firma, z którą została zawarta umowa pożyczki, w sytuacji braku jej spłaty oraz braku odzyskania należności    w drodze procesu windykacji, odsprzedaje daną wierzytelność. Stając się nowym właścicielem długu ma możliwość dochodzić należności na drodze postępowania sądowego i wystosować pozew wobec dłużnika.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

13 + 12 =

ctrioSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Nakaz zapłaty Global Collection Management 0 Dobre Słabe ctrio zapytał 4 miesiące temu Witam serdecznie. Parę dni temu odebrałam pismo z sądu w sprawie mojego zadłużenia. Na piśmie jest firma Global Collection Management. Z tym, że ja pożyczkę wzięłam w firmie Vivus. Myślicie, że jakaś firma się...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.