Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymNakaz zapłaty Prokura NSFIZ – co zrobić?
Zbigniew zapytał 1 miesiąc temu

Witam, otrzymałem 4.11 nakaz zapłaty z Prokura NSFIZ na prawie 100tys. zł Fundusz Prokura kupił dług od banku WBK,ale bank przez komornika ściągnął dług ode mnie. Teraz prokura jeszcze raz wychodzi po pieniądze, które już oddałem. Co mogę zrobić? Czy bank WBK albo Prokura mogą tak zrobić? Proszę o pomoc!

5/5 - (3 votes)
5 odpowiedzi
Rudolf odpowiedział 1 miesiąc temu

Prosta sprawa składasz sprzeciw do sądu, podnieś zarzut przedawnienia. I czekaj 🙂 Nie wiesz jak to zrobić poczytaj w internecie alb zgłoś się tam, gdzie złożą to za Ciebie.

5/5 - (2 votes)
Polik80 odpowiedział 1 miesiąc temu

 Zwróć się bezpośrednio do prawnika lub firmy oddłużeniowej. 
Gorąco polecam Conectum tam pierwszy sprzeciw jest albo bezpłatnie albo 100 zł już nie pamiętam. 

4/5 - (1 vote)
Krzysztofff odpowiedział 1 miesiąc temu

Prawnik za samą konsultację weźmie 200-300 zł. 

4/5 - (1 vote)
ZiółekM odpowiedział 1 miesiąc temu

Zwróć się do firmy zajmującej się profesjonalnie składaniem sprzeciwów. 
Poniżej link gdzie jest moja sprawa:

NASZE SUKCESY

4/5 - (1 vote)
KlaraWs odpowiedział 1 miesiąc temu

Ja również polecam firmę Conectum. Samodzielnie można oczywiście próbować jednak firma Conectum robi to w bardzo niskich kwotach i sprzeciw jest skuteczny. Dzięki nim mam ugodę sądową. A za sprzeciw od nakazu zapłaty zapłaciłam jedynie 100 zł.

4/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

18 + 14 =

ZbigniewSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Nakaz zapłaty Prokura NSFIZ – co zrobić? 1 Dobre Słabe Zbigniew zapytał 1 miesiąc temu Witam, otrzymałem 4.11 nakaz zapłaty z Prokura NSFIZ na prawie 100tys. zł Fundusz Prokura kupił dług od banku WBK,ale bank przez komornika ściągnął dług ode mnie. Teraz prokura jeszcze raz wychodzi...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.