Bielawska zapytał 8 miesięcy temu

Witam,
Zostałam wprowadzona w błąd przez pośrednika kredytowego. Owy Pan miał sprawdzić czy będę mogła uzyskać kredyt na spłatę chwilówek i konsolidację dwóch małych kredytów. Na informacje czekałam tydzień później uzyskałam informacje, że jest za dużo chwilówek.
Następnego dnia poszłam do Banku gdzie dostałam informacje, że ten pośrednik narobił mi 15 zapytań w ciągu tego tygodnia. Czy jest szansa wykreślenia tych zapytań tak aby Bank tego nie widział?
Pani w Banku poinformowała mnie, że jest szansa na kredyt ale nie w przypadku takiej ilości zapytań.
Co mam teraz zrobić? Proszę o pomoc

Dodaj ocenę
2 odpowiedzi
Cris10 odpowiedział 7 miesięcy temu

Można spróbować uzyskać finansowanie na zasadzie odstępstwa. Odezwij się przez forum
Pozdrawiam 
Krzysztof

Dodaj ocenę
Cukier odpowiedział 6 miesięcy temu

Niestety jest to nagminny problem ze współpracy pośredników. Teraz trzeba czekać minimum 3 miesiące aby zapytania nie były brane pod uwagę. 

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

3 + 11 =

BielawskaSpołeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Nieuczciwy pośrednik 0 Dobre Słabe Bielawska zapytał 8 miesięcy temu Witam, Zostałam wprowadzona w błąd przez pośrednika kredytowego. Owy Pan miał sprawdzić czy będę mogła uzyskać kredyt na spłatę chwilówek i konsolidację dwóch małych kredytów. Na informacje czekałam tydzień później uzyskałam informacje, że jest za dużo chwilówek. Następnego...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.