Bielawska zapytał 6 dni temu

Witam,
Zostałam wprowadzona w błąd przez pośrednika kredytowego. Owy Pan miał sprawdzić czy będę mogła uzyskać kredyt na spłatę chwilówek i konsolidację dwóch małych kredytów. Na informacje czekałam tydzień później uzyskałam informacje, że jest za dużo chwilówek.
Następnego dnia poszłam do Banku gdzie dostałam informacje, że ten pośrednik narobił mi 15 zapytań w ciągu tego tygodnia. Czy jest szansa wykreślenia tych zapytań tak aby Bank tego nie widział?
Pani w Banku poinformowała mnie, że jest szansa na kredyt ale nie w przypadku takiej ilości zapytań.
Co mam teraz zrobić? Proszę o pomoc

Dodaj ocenę
2 odpowiedzi
Cukier odpowiedział 1 miesiąc temu

Niestety jest to nagminny problem ze współpracy pośredników. Teraz trzeba czekać minimum 3 miesiące aby zapytania nie były brane pod uwagę. 

Dodaj ocenę
Cris10 odpowiedział 1 tydzień temu

Można spróbować uzyskać finansowanie na zasadzie odstępstwa. Odezwij się przez forum
Pozdrawiam 
Krzysztof

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

3 + 18 =

BielawskaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Nieuczciwy pośrednik 0 Dobre Słabe Bielawska zapytał 6 dni temu Witam, Zostałam wprowadzona w błąd przez pośrednika kredytowego. Owy Pan miał sprawdzić czy będę mogła uzyskać kredyt na spłatę chwilówek i konsolidację dwóch małych kredytów. Na informacje czekałam tydzień później uzyskałam informacje, że jest za...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.