Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymOddłużanie Komornicze – Spłata Długów
Komornik_spłata zapytał 7 dni temu

Oddłużanie Komornicze – Spłata Długów. Poszukuję instytucji, banku, parabanku, który jest w stanie udzielić finansowania na spłatę długów komorniczych. Dokładnie chodzi o kwotę ok. 50 tys. zł. Ktoś jest w stanie mi doradzić?

4/5 - (3 votes)
6 odpowiedzi
XutXut odpowiedział 2 tygodnie temu

Od razu was oświecę. nie ma takich kredytów na rynku. żaden bank nie spłaci komornika a każda firma, która obiecuje kredyt z komornikiem albo robi to pod zastaw nieruchomości albo pobierze przedpłatę i nigdy więcej się nie odezwie. Nigdy nie wpłacajcie przedpłat przed działaniem!

5/5 - (1 vote)
antyblue odpowiedział 2 tygodnie temu

@babyblue – pomijając fakt reklamy, zdrowy jesteś? Przecież to firma windykująca ? Jakim cudem mają splacic dlugi? Niekomu nie polecam mieć z nią do czynienia!!!

5/5 - (1 vote)
babyblue odpowiedział 2 tygodnie temu

Słyszałem, że oddłużanie komornicze – splate dlugow oferuje Ultimo. MOżesz spróbować się do nich odezwać bo firma jest zaufana, więc jeśli oferują to to jest to raczej pewne

1/5 - (2 votes)
009Sn odpowiedział 2 tygodnie temu

Jak znajdziesz taką instytucję to daj znać

5/5 - (2 votes)
Mela odpowiedział 1 tydzień temu

Jestem zainteresowany ofertą oddłużeniową. jestem zainteresowany kredytem konsolidacyjnym. Proszę o kontakt e-mail.

5/5 - (1 vote)
Wielek odpowiedział 1 tydzień temu

Witam, jestem matka samotnie wychowujaca dzieci(dwojke) i wpadlam w petle zadluzen. Kedyty chwilowki. Nie daje rady splacac juz niestety. Nie chce by dzieci widzialy sceny typu telefony,tlumaczenia windykatorom,brak pieniedzy na podstawowe rzeczy. Prosze o pomoc. Nie mam zadnego poreczenia, mieszkam katem u rodziny na pomoc rodzicow niestety nie moge liczyc. Nie mamy nic pod zastaw. Oprocz dlugow i dzieci nie pisiadam juz nic. Jeszcze raz prosze o pomoc!!!!!

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

2 + 15 =

Komornik_spłataForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Oddłużanie Komornicze – Spłata Długów 0 Dobre Słabe Komornik_spłata zapytał 7 dni temu Oddłużanie Komornicze – Spłata Długów. Poszukuję instytucji, banku, parabanku, który jest w stanie udzielić finansowania na spłatę długów komorniczych. Dokładnie chodzi o kwotę ok. 50 tys. zł. Ktoś jest w stanie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.