Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymPolskie Długi [Pomoc, opinie]
Kamila82 zapytał 2 miesiące temu

Jak działają fundacje pomagające wyjść z długów? Jakieś Polskie Długi, Kancelarie Pomocy Dłużnikom, Fundusze Oddłużeniowe itp?

Od kilku miesięcy borykam się z problemem długów. Postanowiłam poszukać informacji na temat fundacji, które pomagają wyjść z takiej sytuacji. I mam kilka wniosków i pytań.

Zacznijmy od tego, czym są fundacje pomagające wychodzić z długów. Są to organizacje non-profit, które oferują pomoc finansową oraz doradztwo dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Ich celem jest pomóc dłużnikom w uporządkowaniu ich finansów oraz znalezieniu sposobów na spłatę zadłużenia. Jednak pobierają one także pieniądze z góry, często nie małe.

Po przeszukaniu internetu, znalazłam kilka takich fundacji i postanowiłam się skontaktować. Okazało się, że większość z nich oferuje bezpłatne porady i konsultacje, które pomagają w zrozumieniu własnej sytuacji finansowej oraz ustaleniu planu działania. Ale biorą pieniądze z góry za podjęcie działań. I teraz moje pytanie: czy warto spróbować z fundacją czy od razu udać się do firmy oddłużeniowej lub kancelarii prawnej?

4.7/5 - (15 votes)
Twoja odpowiedź

10 + 15 =

Kamila82Społeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Polskie Długi 0 Dobre Słabe Kamila82 zapytał 2 miesiące temu Jak działają fundacje pomagające wyjść z długów? Jakieś Polskie Długi, Kancelarie Pomocy Dłużnikom, Fundusze Oddłużeniowe itp? Od kilku miesięcy borykam się z problemem długów. Postanowiłam poszukać informacji na temat fundacji, które pomagają wyjść z takiej sytuacji....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.