Społeczność: pytaniaKategoria: OddłużanieOddłużanie z KOMORNIKIEM – jakie firmy polecacie?
Marcyśka zapytał 8 miesięcy temu

Mam problem, ponieważ posiadam zajęcie KOMORNICZE – w jaki sposób się oddłużyć. Czytałem tutaj artykuł ODDŁUŻANIE Z KOMORNIKIEM, czy rzeczywiście to działa? Jakie kroki podjąć, może zgłosić się do jakiejś firmy? Co radzicie? Jestem w tym bagnie już od 4 miesięcy, ale nie mogę pracować za darmo, bo komornik pobiera moje całe zlecenie.

4.6/5 - (5 votes)
2 odpowiedzi
Zolek odpowiedział 6 miesięcy temu

Jeśli umowa zlecenie to jedyny Twój dochód to możesz ograniczyć czynności komornika aby pobierał połowę. Pożyczka prywatna z komornikiem jest w przypadku gdy posiadasz zabezpieczenie.

3/5 - (3 votes)
ŁukcioOO odpowiedział 6 miesięcy temu

Najlepsza opcja to spłata zadłużenia pożyczką prywatną – bo w banku nie możesz liczyć na kredyt. Potem chwilę musisz poczekać na aktualizację BIK i kredyt bankowy hipoteczny. 🙂 Ot i sposób 😀 Tylko trzeba znaleźć firmę, która udzieli pożyczki. Mi się udało.

5/5 - (4 votes)
Twoja odpowiedź

2 + 17 =

MarcyśkaSpołeczność: pytania › Kategoria: Oddłużanie › Oddłużanie z KOMORNIKIEM – jakie firmy polecacie? 0 Dobre Słabe Marcyśka zapytał 8 miesięcy temu Mam problem, ponieważ posiadam zajęcie KOMORNICZE – w jaki sposób się oddłużyć. Czytałem tutaj artykuł ODDŁUŻANIE Z KOMORNIKIEM, czy rzeczywiście to działa? Jakie kroki podjąć, może zgłosić się do jakiejś firmy? Co...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.