M1(ha£ zapytał 3 tygodnie temu

Cześć!
Mam na ten moment kilka chwilówek na kwotę ok 28 tys. Kwota co miesiąc rośnie i nie ma perspektywy na spłacenie całości. Potrzebuję finansowania ratalnego. Mam mieszkanie własnościowe i zdolności na spłatę 600 zł miesięcznie. Czy ktoś ma do polecenia jakiegoś pożyczkodawcę?

5/5 - (10 votes)
1 odpowiedzi
MariaIwona odpowiedział 3 tygodnie temu

Pożyczka pod zastaw mieszkania to zawsze ryzyko, dlatego szukaj zweryfikowanych pożyczkodawców. Ustrzegaj się „inwestorów z FB”, którzy za przedpłatą niby załątwią ci kredyt. A zrobisz przedpłatę i nie masz pieniędzy ani kredytu. Wiem, bo dałam się oszukać..

4/5 - (5 votes)
Twoja odpowiedź

11 + 5 =

M1(ha£Społeczność: pytania › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Pętla chwilówek 0 Dobre Słabe M1(ha£ zapytał 3 tygodnie temu Cześć! Mam na ten moment kilka chwilówek na kwotę ok 28 tys. Kwota co miesiąc rośnie i nie ma perspektywy na spłacenie całości. Potrzebuję finansowania ratalnego. Mam mieszkanie własnościowe i zdolności na spłatę 600 zł miesięcznie. Czy...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.