Społeczność: pytaniaKategoria: Pożyczki pozabankowePoszukuję inwestora prywatnego
Kris zapytał 8 miesięcy temu
0Shares

Witam,
Poszukuję pożyczki prywatnej w kwocie 100 000zł . Nie interesują mnie instytucje finansowe, para banki. Interesuje mnie pożyczka od prywatnego inwestora lub firmy. Zdaje sobie sprawę, że to dużo pieniędzy, ale lokaty bankowe są mało satysfakcjonujące, oprocentowanie rzadko przekracza 3% w skali roku.
Pożyczone pieniądze chcę przeznaczyć na spłatę wszystkich zobowiązań, które ciążą na moim koncie gdyż zostałem oszukany nie jeden raz. Jestem osobą pracującą umowa na czas nieokreślony moje dochody to 2500 brutto nie wszystkie udokumentowane. Netto ok 2700 zł. Nie posiadam zabezpieczenia mieszkania itp. Nie robię przedpłat gdyż zostałem oszukany. Proszę o odpowiedź konkretnych inwestorów. Proszę o konkretne propozycję. interesuje mnie 100 000zł na okres 10 lat z ratą ok 1200 zł.

Poszukuję inwestora prywatnego
Oceń ten wpis teraz
0Shares
Twoja odpowiedź

9 + 16 =

KrisSpołeczność: pytania › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Poszukuję inwestora prywatnego 0 Dobre Słabe Kris zapytał 8 miesięcy temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam, Poszukuję pożyczki prywatnej w kwocie 100 000zł . Nie interesują mnie instytucje finansowe, para banki. Interesuje mnie pożyczka od prywatnego inwestora lub firmy. Zdaje sobie sprawę, że to dużo pieniędzy, ale...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.