Leyla Monika zapytał 4 tygodnie temu

Pilnie poszukuję prywatnej pozyczki pod zastaw nieruchomości najlepiej do kwoty 200.000 zl. Pracuję za granicą, dlatego szybko byłbym w stanie spłacić zadłużenie. Niestety termin splaty dlugu w Polsce mam bardzo krotki, a banki mi odmawiaja. Mogę dać jako zabezpieczenie mieszkanie w Rybniku.
Proszę o pomoc.

4.7/5 - (3 votes)
franzR Personel odpowiedział 8 lat temu

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z artykułem:
https://forum-oddluzanie.pl/pozyczka-prywatna-pod-zastaw-zabezpieczenie-nieruchomosci/

Zapraszamy do komentowania.
Pozdrawiam.

Admin.

1 odpowiedzi
Marysia z Oławy odpowiedział 11 miesięcy temu

Zaskoczyło mnie to, że rzeczywiście nie było żadnych trudności z uzyskaniem pożyczki za pośrednictwem Conectum i cała procedura była rzetelnie przeprowadzona. Wszystko zostało spokojnie załatwione, bez problemów, nawet w momencie, gdy pojawiły się jakieś pytania z mojej strony. Zdecydowanie mogę polecić ich ofertę.

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

2 + 17 =

Leyla MonikaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Pożyczka prywatna poszukiwana!! 1 Dobre Słabe Leyla Monika zapytał 4 tygodnie temu Pilnie poszukuję prywatnej pozyczki pod zastaw nieruchomości najlepiej do kwoty 200.000 zl. Pracuję za granicą, dlatego szybko byłbym w stanie spłacić zadłużenie. Niestety termin splaty dlugu w Polsce mam bardzo krotki, a...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.