Pożyczka hipoteczna dla firm 2019„Pożyczka prywatna poszukiwana” – to jeden z klasycznych i tajemniczych sloganów pojawiających się w 93% reklam pożyczek w Google.com

Poniżej przedstawiamy 4 Kluczowe zasady dla Pożyczkobiorcy

Zabójczo skuteczne praktyki firm pożyczkowych. W jaki sposób inwestorzy, pośrednicy, firmy pośrednictwa finansowego przyciągają Klientów?

Częste slogany firm pożyczkowych zaczynające się od: pożyczki pod zastaw”, „pożyczka bez BIK i KRD”, „szybka pożyczka bez rejestrów”, „pożyczki z komornikiem” i wiele podobnych stanowią dobry początek dla Klientów do znalezienia odpowiedniej oferty pożyczkowej. Po co zatem powyższe teksty? Usługodawcy umieszczają takie treści – po to, żeby… zarabiać. Pożyczki zazwyczaj mają duże oprocentowanie, dodatkowo kosztowne prowizje. Często, co niezgodne z prawem, pośrednicy pobierają z góry prowizję za poszukiwanie kredytu. Odradzamy! Nigdy nie korzystaj z takich pośredników!

Niestety, dla wielu Klientów pożyczka pod zabezpieczenia nieruchomości to nadal najlepsze rozwiązanie w zakresie spłaty zadłużenia – najczęściej jednak, o ile jej uzyskanie nie stanowi problemu, o tyle samo   Korzystając z tego odnośnika: pożyczka pod zastaw nieruchomości, otrzymujesz zniżkę 10% na pierwszą pożyczkę i dodatkowo możliwość przedłużenia pożyczki nawet na 4 lata. Zaciągnięcie dobrej pożyczki pod zastaw nieruchomości tzw. pod hipotekę, nie jest trudne jeśli znasz reguły i zasady, któ­rymi kie­rują się pro­fesjon­al­iści. Jeśli chcesz dostać rzetelną pożyczkę zabezpieczoną nieruchomością – dobrze jest postępować zgod­nie z naszymi regułami. Jak wziąć uczciwą pożyczkę?

Oto 4 kluczowe zasady, przy wyborze pożyczki zabezpieczonej na nieruchomości:

  1. Pożyczki pod hipotekę, wpis w IV Dział Księgi Wieczystej. Pożyczkodawca wpisuje się jako wierzyciel hipoteczny w dział IV KW (księgi wieczystej), dzięki czemu przy ewentualnej licytacją nieruchomości przez komornika, w przypadku braku spłaty pożyczki pozostaje skarga na opis i oszacowanie nieruchomości.
  1. Pożyczki pod przewłaszczenie, wpis w II Dział Księgi Wieczystej. Pożyczkodawca staje się właścicielem mieszkania na czas trwania pożyczki, jednakże jednocześnie w dziale III KW winno być umieszczone roszczenie o zwrot nieruchomości po zwrocie pożyczki. W przypadku gdy pożyczka nie zostanie spłacona, Pożyczkodawca sprzedaje nieruchomość po jak najlepszej cenie, zaspokaja z tych środków swoje roszczenie i pozostałe środki oddaje Pożyczkobiorcy. Taka jest nasza praktyka.
  1. Pożyczki pod umowę kupna-sprzedaży z prawem odkupu. Zasadą podstawową jest to, że Pożyczkobiorca sprzedaje nieruchomość za jakąś cenę (ułamek jej wartości rynkowej) zachowując prawo jej odkupu po cenie wyższej po jakimś czasie. Jeśli z prawa nie skorzysta – nieruchomość przechodzi na Nabywcę nieruchomości, który robi z nią co chce. Taka pożyczka jest niedostępna w naszej firmie, sądzimy, iż jest ona wyjątkowo nieopłacalna dla Klienta (Pożyczkobiorcy).
 1. Pożyczki zabezpieczone w odróżnieniu od niezabezpieczonych zalety dla Klienta:
 • są tańsze procentowo nawet kilkakrotnie w porównaniu do pożyczek prywatnych z ubezpieczeniem (porównanie Provident, Profi Credit), co pozwala na optymalizację wydatków;
 • nie można zapożyczyć się ponad wartość zabezpieczenia,
 • dostępne są w kwotach rzędu nawet milionów złotych; co jest niemożliwe bez zabezpieczenia; dodatkowe informacje dostępne są tutaj: http://conectum.pl/pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci-prywatne/
 • dobre uzupełnienie działań nazywanych oddłużaniem.

Różne produkty pożyczkowe – porównanie

Umowa hipoteczna a umowa przewłaszczeniowa

 1. Pożyczki prywatne pod hipotekę są co do zasady droższe nawet do 30%
 2. Pożyczki pod przewłaszczenie lepiej chronią interes Pożyczkodawcy, gdyż może on sam dokonać sprzedaży nieruchomości, odpowiednie zabezpieczenie takiej umowy gwarantuje, iż Pożyczkobiorca uzyska zwrot z nadpłaty ze sprzedaży nieruchomości
 3. Windykacja w przypadku hipoteki jest dłuższa a wszelkie koszty są pokrywane przez Dłużnika
 4. Pożyczki prywatne pod dział czwarty trudniej znaleźć, jest mniej chętnych inwestorów niż na pożyczki pod dział drugi
 5. Pożyczki pod hipotekę są bezpieczniejsze
 6. Przy hipotece koszty notarialne zazwyczaj są niższe niż w przypadku umowy pod przewłaszczenie.

Umowa przewłaszczeniowa a umowa kupna-sprzedaży

 1. Nie udzielamy pożyczek pod umowę kupna-sprzedaży z prawem odkupu. Jest to bardzo niebezpieczne a finalnie może być również niekorzystne dla Pożyczkobiorcy
 2. Niektóre umowy kupna-sprzedaży mogą być tańsze dla Pożyczkobiorcy

Na co zwracać szczególną uwagę w treści umowy pożyczki pod zabezpieczenie nieruchomością

Umowa pożyczki hipotecznej (IV Dział Księgi Wieczystej)

 1. sprawdzić zapisy umowne i harmonogram spłaty, szczególnie zwracając uwagę kiedy będzie uruchomiona pożyczka, pod jakimi warunkami i ile trzeba czekać na pieniądze
 2. przeliczyć koszty pożyczki i koszty notarialne
 3. Umowa podpisywana przy notariuszu jest również nagrywana, aby Klient był w pełni świadomy czego może się spodziewać po takiej pożyczce i nie był wprowadzony w błąd

Umowa tzw. pożyczki przewłaszczeniowej (II Dział Księgi Wieczystej)

 1. należy dopilnować by w dziale III KW znalazło się roszczenie o zwrot nieruchomości po spłacie całości pożyczki wraz ze wszystkimi kosztami; bez tego zapisu może być duży problem z wypisaniem roszczenia z Księgi Wieczystej przez Pożyczkodawcę
 2. należy dopilnować by w umowie był zapis, że po braku spłaty po pierwsze Pożyczkodawca dołoży pewnych starań by uzyskać dobrą cenę sprzedaży nieruchomości, po drugie zaś by rozliczył z Pożyczkodawcą różnicę między uzyskaną ceną z wartością zadłużenia

Pożyczka pod umowę kupna-sprzedaży

 1. Nigdy nie można być pewnym wiarygodności i uczciwości Pożyczkodawcy,
 2. Nie udzielamy tego rodzaju pożyczek

Najważniejsze zasady przy zaciąganiu pożyczki prywatnej, inaczej nazywanej pozabankową, pod zastaw nieruchomości, czyli co powinno zwrócić Twoją uwagę przy tego rodzaju pożyczkach?

  1. Zawsze sprawdzaj umowę pożyczki pod zastaw nieruchomości! Jak w przypadku każdej umowy szczególnie takiej w obecności notariusza, należy niezwykłą uwagę zwracać na jej zapisy.
  1. Musisz być pewien, że taką pożyczkę będziesz w stanie terminowo regulować, dlatego warto się zastanowić nad zaciągnięciem takiego zobowiązania, gdyż należy liczyć się z możliwością utraty nieruchomości.
  1. Należy dokładnie przeliczyć jakie są łączne koszty pożyczki (odsetki, opłaty przygotowawcze, prowizje inwestora, prowizje pośredników, opłaty notarialne).
  1. Uzyskane środki należy niezwłocznie przeznaczyć na spłatę wszystkich zobowiązań (zadłużeń).
 1. Należy zabezpieczyć spłatę kredytu np. kredytem bankowym, uzyskaniem dodatkowego dochodu, możliwością przedłużenia umowy z obecnym inwestorem.

Chcesz się dowiedzieć co powiedzieli nasi Klienci o usłudze – pożyczka pod zastaw nieruchomości pozabankowa? Sprawdź opinie klikając w link poniżej!

Conectum Finanse – Wasze opinie?

Nie zapomnij również dołączyć do grupy dyskusyjnej pod artykułem, dzięki czemu masz możliwość na kontakt z jednym z naszych doradców finansowych, oraz dostaniesz zniżkę na oprocentowanie pożyczki i możliwość wynegocjowania terminu spłaty. Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony internetowej: http://conectum.pl/pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci-prywatne!

Dołącz do grona ponad 2 500 Klientów indywidualnych i firm z całej Polski, którzy już skorzystali z pożyczki pod zabezpieczenie nieruchomości lub kredytu bankowego z Conectum! Uzyskaj pomoc w spłacie kredytów i chwilówek!

4.8/5 - (18 votes)
https://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2019/07/pozyczka-hipoteczna-2019-1024x533.jpghttps://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2019/07/pozyczka-hipoteczna-2019-150x150.jpgfranzRArtykuły sponsorowaneConectum Finanse Pozyczka prywatna,Conectum Opinie,Pożyczka pod zastaw nieruchomości'Pożyczka prywatna poszukiwana' - to jeden z klasycznych i tajemniczych sloganów pojawiających się w 93% reklam pożyczek w Google.com Poniżej przedstawiamy 4 Kluczowe zasady dla Pożyczkobiorcy Zabójczo skuteczne praktyki firm pożyczkowych. W jaki sposób inwestorzy, pośrednicy, firmy pośrednictwa finansowego przyciągają Klientów? Częste slogany firm pożyczkowych zaczynające się od: 'pożyczki pod zastaw', 'pożyczka...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.