Pożyczka hipoteczna 2019 Forum Oddłużanie
Finansowanie przedsiębiorstw przemysłowych, czyli jak skorzystać z kredytu firmowego lub pożyczki prywatnej hipotecznej?

Postaw na unikatowe rozwiązania w zakresie dofinansowania inwestycji lub wychodzenia z zadłużeń w ZUS i US, kredytów firmowych, leasingów i kontrahentów Twojej firmy.

Finansowanie firm przemysłowych – a budowanie spójnego wizerunku firmy.

Oddłużanie firm wobec ZUS i US, kredytów, pożyczek, leasingów i kontrahentów – jest konieczne do budowania spójnego wizerunku marki na rynku, realizacji szybkich i potrzebnych, dochodowych inwestycji oraz daje możliwość rozwoju firmy lub wyjścia z finansowego dołka.  Wybierając jedno z poniższych rozwiązań, masz pewność, że zaproponowane metody i projekty będą nie tylko wyjątkowe pod względem skuteczności, ale także dodawać będą Twojej firmy dodatkowej siły napędowej do rozwoju. 

Rozwiązanie finansowe dla firm przemysłowych

Nasi eksperci przygotowują kompleksowe projekty, które obejmują wszelkie aspekty wychodzenia z zadłużenia i rozwoju Twojej działalności i sprawią, że wyróżnisz się spośród konkurencji i zachęcisz nowych klientów do skorzystania z oferty Twojej firmy. Tworzymy spójne i całościowe metody, dzięki którym wyjdziesz z długów lub rozwiniesz firmę w krótkim czasie.

Pożyczka hipoteczna dla firm 2019
Ranking ofert na rynku dla przedsiębiorstw przemysłowych.
 • kredyt bankowy
 • pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości
Kredyt konsolidacyjny dla firm

Kredyt firmowy bankowy, choć najczęściej stosowany, nie jest finansowaniem doskonałym, gdyż takiego po prostu nie ma. Wybierając rodzaj finansowania należy uwzględnić wady i zalety każdego z nich. Każda firma to inna sytuacja ekonomiczno – finansowa, dlatego nie każde rozwiązanie dla jednej firmy będzie też dobre dla innej.

Pożyczka hipoteczna prywatna

Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości, to rozwiązanie dla tych firm, które mając majątek nie mają możliwości skorzystania z finansowania bankowego, ze względu na złą historię kredytową lub zaległości. Jednak również dla firm, którym zależy na szybkim pozyskaniu środków na ważne inwestycje.

Kredyt dla firm

Zalety:

 • od 100 tys. zł do 500 tys. zł
 • bez poręczycieli i zaświadczeń
 • na dowolny cel aż na 144 raty

Wady:

 • weryfikacja baz dłużników i dochodu
 • długa weryfikacja klienta
 • pożyczka hipoteczna wypłacana po 30 dniach
Pożyczka pod zastaw nieruchomości dla firm

Zalety:

 • od 100 tys. zł do 10 mln zł
 • z komornikiem, licytacją lub windykacją
 • bez weryfikacji rejestrów dłużników i zaświadczeń z ZUS i US oraz bez biznes planów
 • najszybsze finansowanie na rynku nawet w 24 godziny
 • możliwość refinansowania tańszym kredytem bankowym

Wady:

 • krótszy okres spłaty od 12 do 60 miesięcy
 • jedynie miasta powyżej 50 tys. mieszkańców i okolice.

Jak ubiegać się o finansowanie?

1. uzupełnij formularz poniżej
2. oddzwoni do Ciebie rekomendowany doradca
3. otrzymujesz rozwiązanie i aż o 98% większą szansę na finansowanie.


Wypełnij formularz – w 5 minut dowiesz się czy i ile pieniędzy dostaniesz.

  pod zastaw lokalu/hali/magazynupod zastaw mieszkaniapod zastaw domu/działki

  Akcja realizowana przy wsparciu marki
  Actius Finanse Polska +48 519 595 787

  Masz dodatkowe pytania w temacie: Oddłużanie firm z ZUS i US? Zostaw komentarz, dzięki czemu uzyskasz pomoc jednego z ekspertów, możesz również nawiązać kontakt z Forumowiczami i wymienić poglądy i opinie tutaj: Forum.

  5/5 - (5 votes)
  https://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2019/07/pożyczka-hipoteczna-2019-2-1024x533.jpghttps://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2019/07/pożyczka-hipoteczna-2019-2-150x150.jpgPiccolloPożyczki prywatneInwestycje dla firm,Pożyczka pod zastaw nieruchomości,Pożyczki dla firmFinansowanie przedsiębiorstw przemysłowych, czyli jak skorzystać z kredytu firmowego lub pożyczki prywatnej hipotecznej? Postaw na unikatowe rozwiązania w zakresie dofinansowania inwestycji lub wychodzenia z zadłużeń w ZUS i US, kredytów firmowych, leasingów i kontrahentów Twojej firmy. Finansowanie firm przemysłowych - a budowanie spójnego wizerunku firmy. Oddłużanie firm wobec ZUS i US, kredytów,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.