zimner zapytał 4 tygodnie temu

Witam. Potrzebuje pilnie pożyczki bez sprawdzania krd. Wiem, że są firmy które mogą pomóc.

5/5 - (2 votes)
3 odpowiedzi
Arecky odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam. Chciałbym wyjść z długu moja historia jest nie ciekawa jestem w krd na kwotę prawie 4000zl na telefon w play mam providenta na kwotę 1400zl vivus.pl na 3700zl i parę chwilowej na około 1500zl na spłatę wszystkiego potrzebował bym około 11000zl nie daje już rady z tym. Doszło to wszystko że straciłem pracę w 2015 roku i od tamtego czasu zaczął się kłopot bo nie miałem z czego płacić rat i brałem następne chwilówki żeby spłacać aż do momentu jak nie mogłem nigdzie już dostać teraz sytuacja się trochę zmieniła bo mam pracę na umowę na czas nie określony wynagrodzenie na rękę 1800zl plus dodatkowa praca za miesiąc około 800zl próbuje coś płacić ale odsetki cały czas rosną chciałbym mieć tylko jedna ratę nie mam nieruchomości pod zastaw tylko samochód posiadam proszę o pomoc

Dodaj ocenę
Megan odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam Mam problem zaciagnelam się w pętlę kredytów oraz chwilowek nie potrafię sobie poradzić teraz ze spłatą sana nie wiem jak to się stało szukam pomocy bo chciałabym się pozbyć ich i zamienić w jedną ratę ale niestety nigdzie nie mogę uzyskać pomocy ponieważ istnieje w bazach z negatywną opinią mam spóźnienia w splatach bo nie starcza mi na wszystko mam małe dziecko czy mogę L iczcyc na pomoc bardzo proszę.

5/5 - (1 vote)
Eksulsiv odpowiedział 11 miesięcy temu

Jakie muzę spełniać warunki,żeby otrzymać 2000 zł na oddłużenie,na dłuższy okres spłaty?Jestem w BIK i KRD.Na koncie mam komornika z niewielką kwotą.

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

18 + 9 =

zimnerForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Pozyczki bez krd 0 Dobre Słabe zimner zapytał 4 tygodnie temu Witam. Potrzebuje pilnie pożyczki bez sprawdzania krd. Wiem, że są firmy które mogą pomóc. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.