Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymUltimo – kampania reklamowa rozłożenie długu na raty. Co o tym sądzicie?
Ultimo - pytanie zapytał 7 miesięcy temu

ULTIMO ostatnio mocno reklamuje się z rozkładaniem długu na raty. Co o tym sądzicie? Dlaczego ta ich kampania? Mam cesję wierzytelności z banku do Ultimo. I teraz nie wiem co zrobić, bo cała akcja wydaje się podejrzana. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam forumowiczów! Czarek

3/5 - (2 votes)
3 odpowiedzi
Markos odpowiedział 2 tygodnie temu

Miałem problem z firmami windykacyjnymi np. Raport, Hoist i właśnie Ultimo – w czas jednak zgłosiłem się do firmy [link] dzięki czemu udało się oszczędzić ponad 50tys. zł. Te firmy wycofują pozwy, bo długi są przedawnione! Polecam zapoznać się z ofertą [nazwa firmy]. Mi pomogli a z tego co wiem pomogli już ponad w kilkunastu tysiąc spraw! Marek

5/5 - (2 votes)
Barierek odpowiedział 2 tygodnie temu

Proste. Firma windykacyjna kupując dług nie zawsze ma wszystkie papiery od pierwotnego wierzyciela. Co za tym idzie jeśli sprawa trafia do sądu – nie uzupełniają braków i postępowanie jest umarzane. Często takie sprawy bywają również przedawnione – a podpisując ugodę zatwierdzasz dług i musisz go płacić. Zanim podpiszesz ugodę zastanów się.

5/5 - (2 votes)
Karol Zuchniak odpowiedział 2 tygodnie temu

Moja sprawa jest prowadzona przez najbardziej polecaną firmę oddłużeniową. Po złożeniu przez ich prawnika dokumentów minęło 4 miesiące. Sprawa cały czas się toczy ale mam przynajmniej 4 miesiące z głowy raty, który wcześniej im wpłacałem. 
 

3/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

6 + 10 =

Ultimo - pytanieSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Ultimo – kampania reklamowa rozłożenie długu na raty. Co o tym sądzicie? 0 Dobre Słabe Ultimo - pytanie zapytał 7 miesięcy temu ULTIMO ostatnio mocno reklamuje się z rozkładaniem długu na raty. Co o tym sądzicie? Dlaczego ta ich kampania? Mam cesję wierzytelności z banku do...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.