fiona zapytał 1 tydzień temu

Witam. Potrzebuje pomocy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Posiadam bardzo duże zadłużenia i niestety nie uda mi się ich uregulować nawet przez 30 lat.
Szukam pomocy specjalisty, który pomoże mi ogłosić upadłość konsumencką. Liczą się dla mnie koszty więc proszę również o informację ile by to kosztowało?

5/5 - (2 votes)
2 odpowiedzi
Jeszu09 odpowiedział 5 lat temu

Jestem osobą zadłużoną i obecnie toczy się postępowanie w przedmiocie upadłości konsumenckiej mojej osoby.Szukam rozwiązania jeśli upadłość konsumencka nie zostanie mi przyznana.O szczegółach chciałbym opowiedzieć podczas rozmowy osobistej.pozdrawiam

5/5 - (1 vote)
Henryk odpowiedział 1 tydzień temu

Złożenie wniosku to koszt 30 złotych. Warto zastanowić się dobrze przed jego złożeniem. Jest dużo przesłanek, które dyskredytują wnioskodawcę. Po odrzuceniu złożonego wniosku następny można złożyć po upływie ustawowej karencji. Jest wiele możliwości nim podejmie sie ostateczne działanie.

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

20 + 11 =

fionaSpołeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Upadłość Konsumencka 0 Dobre Słabe fiona zapytał 1 tydzień temu Witam. Potrzebuje pomocy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Posiadam bardzo duże zadłużenia i niestety nie uda mi się ich uregulować nawet przez 30 lat. Szukam pomocy specjalisty, który pomoże mi ogłosić upadłość konsumencką. Liczą się dla mnie koszty...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.