Społeczność: pytaniaKategoria: Kredyty bankoweWitam, poszukuję pożyczki dla firm.
Warszawiak P. zapytał 3 miesiące temu

Witam, jak w tytule. Poszukuję pożyczki dla firm. Jestem właścicielem dwóch dobrze działających firm i pilnie poszukuję pożyczki najlepiej inwestycyjnej. Pożyczki byłyby spłacane regularnie, mam oferty z banków, ale potrzebuję aby ktoś je dla mnie porównał a brakuje mi na to czasu. Pozdrawiam. Piotr

5/5 - (2 votes)
5 odpowiedzi
Michau odpowiedział 3 miesiące temu

Witam, również podbijam pytanie. Szukam pożyczki dla firm. Najlepiej gdyby była to pożyczka tania, nie szukam takiej z Idea Bank 🙂 Dodatkowo bez zabezpieczeń. Branża technologie, kwota ok. 300tys. zł. Pozdrawiam.

5/5 - (3 votes)
Pietja odpowiedział 3 miesiące temu

Witam serdecznie,
Zadłużenie powstało w wyniku tego, że zostałem usunięty ze spółki jako mniejszościowy wspólnik. Jednocześnie zmieniałem miejsce zamieszkania i nie mogłem znaleźć pracy. Obecnie posiadam własną firmę i zarobki więc chciałbym ubiegać się o kredyt oddłużeniowy celem spłaty moich zobowiązań.
Proszę o kontakt zwrotny.

5/5 - (2 votes)
Agelia odpowiedział 3 miesiące temu

Dobry wieczór. Przyznaję, że ja nie jestem specjalistą, sama szukałam rozwiązania podobnego problemu i jeśli mogę coś doradzić, to polecam skontaktować się po poradę z firmą link oni z kolei specjalizują się w takich sprawach, więc na pewno coś doradzą, pomogą. Pozdrawiam.

5/5 - (2 votes)
Iza odpowiedział 3 miesiące temu

Polecam zainteresować się faktoringiem. Faktoring to idealne zabezpieczenie jeżeli już natknąłeś się na zwlekających ze spłatą kontrahentów i nie chcesz, żeby taka sytuacja powtarzała się w przyszłości. Zapoznaj się z tym co Bibby piszę na swojej stronie, wszystko jest przejrzyście wytłumaczone

Dodaj ocenę
blaszkat odpowiedział 2 miesiące temu

podbijam

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

3 + 3 =

Warszawiak P.Społeczność: pytania › Kategoria: Kredyty bankowe › Witam, poszukuję pożyczki dla firm. 0 Dobre Słabe Warszawiak P. zapytał 3 miesiące temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Witam, jak w tytule. Poszukuję pożyczki dla firm. Jestem właścicielem dwóch dobrze działających firm i pilnie poszukuję pożyczki najlepiej inwestycyjnej. Pożyczki byłyby spłacane regularnie, mam oferty z banków,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.