Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Kredyty bankoweWitam, poszukuję pożyczki dla firm.
Warszawiak P. zapytał 4 tygodnie temu

Witam, jak w tytule. Poszukuję pożyczki dla firm. Jestem właścicielem dwóch dobrze działających firm i pilnie poszukuję pożyczki najlepiej inwestycyjnej. Pożyczki byłyby spłacane regularnie, mam oferty z banków, ale potrzebuję aby ktoś je dla mnie porównał a brakuje mi na to czasu. Pozdrawiam. Piotr

5/5 - (2 votes)
5 odpowiedzi
Pietja odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam serdecznie,
Zadłużenie powstało w wyniku tego, że zostałem usunięty ze spółki jako mniejszościowy wspólnik. Jednocześnie zmieniałem miejsce zamieszkania i nie mogłem znaleźć pracy. Obecnie posiadam własną firmę i zarobki więc chciałbym ubiegać się o kredyt oddłużeniowy celem spłaty moich zobowiązań.
Proszę o kontakt zwrotny.

5/5 - (2 votes)
blaszkat odpowiedział 11 miesięcy temu
Agelia odpowiedział 11 miesięcy temu

Dobry wieczór. Przyznaję, że ja nie jestem specjalistą, sama szukałam rozwiązania podobnego problemu i jeśli mogę coś doradzić, to polecam skontaktować się po poradę z firmą link oni z kolei specjalizują się w takich sprawach, więc na pewno coś doradzą, pomogą. Pozdrawiam.

5/5 - (2 votes)
Iza odpowiedział 11 miesięcy temu

Polecam zainteresować się faktoringiem. Faktoring to idealne zabezpieczenie jeżeli już natknąłeś się na zwlekających ze spłatą kontrahentów i nie chcesz, żeby taka sytuacja powtarzała się w przyszłości. Zapoznaj się z tym co Bibby piszę na swojej stronie, wszystko jest przejrzyście wytłumaczone

Dodaj ocenę
Michau odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam, również podbijam pytanie. Szukam pożyczki dla firm. Najlepiej gdyby była to pożyczka tania, nie szukam takiej z Idea Bank 🙂 Dodatkowo bez zabezpieczeń. Branża technologie, kwota ok. 300tys. zł. Pozdrawiam.

5/5 - (3 votes)
Twoja odpowiedź

17 + 0 =

Warszawiak P.Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty bankowe › Witam, poszukuję pożyczki dla firm. 0 Dobre Słabe Warszawiak P. zapytał 4 tygodnie temu Witam, jak w tytule. Poszukuję pożyczki dla firm. Jestem właścicielem dwóch dobrze działających firm i pilnie poszukuję pożyczki najlepiej inwestycyjnej. Pożyczki byłyby spłacane regularnie, mam oferty z banków, ale potrzebuję...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.