Dlaczego ponad 1,5 miliona kierowców już korzysta z polis wykupionych on-line?

Obowiązkowe ubezpieczenie OC zapewnia ochronę przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone osobom trzecim w wyniku ruchu samochodu. AC to dobrowolne ubezpieczenie pojazdów mechanicznych (w tym samochodów, motocykli) od zdarzeń losowych. Celem ubezpieczenia jest ochrona pojazdu oraz wyposażenia od zniszczenia, utraty, uszkodzenia czy kradzieży.

Kup polisę OC lub AC
Co należy wiedzieć o polisach OC online?

Czy zakres ubezpieczenia OC i AC kupionego online jest taki sam jak kupując stacjonarnie?

Polisy kupione on-line mają taką samą moc prawną jak te zawierane w punktach stacjonarnych i są tak samo bezpieczne. Są one zatwierdzane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe legalnie działające na terenie Polski, wpisane na listę KNF. Tak, zakres ubezpieczeń jest taki sam, a wybierasz go podczas zakupu ubezpieczenia. Zwracając uwagę na cenę sprawdź zakres ubezpieczenia AC.

Czy polisy kupione online są bezpieczne?

Po kliknięciu w baner lub link wypełnij krótki formularz, nie zajmuje to dłużej niż 5 minut, następnie zostajesz przekierowany na stronę Towarzystwa Ubezpieczeniowego, które dostarcza Ci polisę online. Bez wychodzenia z domu w kilka minut. Zatem polisy kupione stacjonarnie i online są dokładnie identyczne. Dodatkowo kupując polisę online często oszczędzasz nawet 50% ceny! W przypadku polisy online masz również prawo do odstąpienia od umowy.

Pamiętaj, że masz 30 dni od zawarcia umowy polisy na odstąpienie od umowy ubezpieczenia OC zawartej na odległość. Zatem możesz czuć się bezpieczniej niż w placówce. 

porównywarka OC/AC online

Porównaj ceny OC i AC, dzięki czemu możesz zapłacić nawet o połowę mniej niż za obecną polisę!

1. Porównanie otrzymujesz w 5 minut
2. Płatność za polisę możesz rozłożyć na wygodne raty
3. Zaoszczędź nawet 500 zł na polisie bez wychodzenia z domu
4. Polisę dostajesz on-line

5. Za pośrednictwem forum masz zniżkę do 80%

Posiadasz aktualną polisę i chcesz porównać cenę? Nie strać szansy na tańsze OC lub AC.

Najczęstsze pytania.

Dlaczego muszę mieć ubezpieczenie OC (a także AC) pojazdu?

W związku z Ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych każdy posiadacz pojazdu mechanicznego jest obowiązany zawrzeć umowę obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem posiadanego przez niego pojazdu. Ubezpieczenie AC jest dobrowolne.

Porównaj aktualną cenę z nową polisą

Jak skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń OC / AC samochodu?

Wystarczy kliknąć w link: Kalkulator ubezpieczeń OC pojazdu i postępować zgodnie z prostą instrukcją w 3 krokach. Warto przygotować dowód rejestracyjny pojazdu i prawo jazdy. Wygenerujesz dzięki temu kilka propozycji.

Porównaj ceny OC/AC on-line

Jak wypowiedzieć aktualną polisę?

 • Wypowiedzenie umowy OC składa się nie później niż 1 dzień przed końcem okresu ubezpieczenia.
 • Polisa, która nie zostanie wypowiedziana, przedłuży się na kolejny rok. Masz prawo do przerwania wznowionego ubezpieczenia w dowolnym momencie.
 • Złóż wypowiedzenie: osobiście w dowolnej placówce ubezpieczyciela, wyślij pocztą (listem ewidencjonowanym) lub e-mailem (skan z podpisem).
 • Obecna umowa OC będzie Cię chronić do końca okresu obowiązywania, nawet gdy wypowiesz ją znacznie wcześniej.
 • Zachowaj potwierdzenie złożenia dokumentu z datą wpływu.

Porównaj ceny OC/AC on-line

Kupiłeś pojazd i chciałbyś nabyć tańszą polisę? To warto wiedzieć:

 • Z polisy możesz korzystać do końca obowiązywania umowy.
 • Jeżeli jednak wolisz zakończyć ją wcześniej, możesz złożyć wypowiedzenie w dowolnym terminie.
 • Aby prawidłowo wypowiedzieć polisę OC wystarczy przygotować dokument odstąpienia od polisy – wypowiedzenie umowy polisy
 • Wypowiedzenie możesz dostarczyć osobiście do przedstawiciela towarzystwa lub wysłać: pocztą (listem ewidencjonowanym) lub e-mailem (koniecznie skan z podpisem).
 • Pamiętaj o zachowaniu potwierdzenia z datą wpływu dokumentu.
 • Umowa zbywcy ulegnie rozwiązaniu w dniu jej wypowiedzenia.

Porównaj aktualną cenę z nową polisą

Masz pytania dotyczące ubezpieczenia? Wypełnij poniższy formularz – skontaktuje się Tobą doradca.

  Rodzaj ubezpieczenia?
  OCACOC i AC


  porównywarka OC/AC online
  5/5 - (4 votes)
  https://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2019/07/porównywarka-OC.pnghttps://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2019/07/porównywarka-OC-150x150.pngGRAŻYNA SERAFINUbezpieczeniaPolisa online,Porównywarka AC,Porównywarka OCDlaczego ponad 1,5 miliona kierowców już korzysta z polis wykupionych on-line? Obowiązkowe ubezpieczenie OC zapewnia ochronę przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone osobom trzecim w wyniku ruchu samochodu. AC to dobrowolne ubezpieczenie pojazdów mechanicznych (w tym samochodów, motocykli) od zdarzeń losowych. Celem ubezpieczenia jest ochrona pojazdu oraz wyposażenia od zniszczenia, utraty, uszkodzenia czy kradzieży....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.