Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Dyskusja ogólnaJak Brexit wpłynie na frankowiczów?
Madonna zapytał 1 rok temu

Jakie jest Wasze zdanie na temat Brexitu? Jak to wpłynie na tzw. frankowiczów? Mam kredyt we frankach a wyjście GB jeszcze tylko wpłynie na umocnienie franka, co zrobić?

5/5 - (2 votes)
3 odpowiedzi
Midzio odpowiedział 11 miesięcy temu

W krótkim okresie złoty istotnie się osłabi, posiadacze kredytów w walucie będą stratni –  w szczególności w euro i frankach.  

5/5 - (1 vote)
Miłek odpowiedział 11 miesięcy temu

Na pewno ceny kredytów pójdą w górę! Jakie jest Wasze zdanie o wsparciu frankowiczów przez państwo?

3/5 - (2 votes)
Lelek odpowiedział 11 miesięcy temu

Przewalutowanie kredytów we frankach  zgodnie z kursem z dnia ich udzielenia czy to realne do wprowadzenia? Kolejne dwa banki  – BPH i PKO SA – zwrócą  kwotę wynikającą z różnicy między dotychczasowym oprocentowaniem a tym, które uwzględnia ujemny libor. Co nie zmienia faktu, że powinny być regulacje prawne w kwestii zwrotu nadpłaconych kwot przez kredytobiorców.

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

8 + 14 =

MadonnaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Jak Brexit wpłynie na frankowiczów? 0 Dobre Słabe Madonna zapytał 1 rok temu Jakie jest Wasze zdanie na temat Brexitu? Jak to wpłynie na tzw. frankowiczów? Mam kredyt we frankach a wyjście GB jeszcze tylko wpłynie na umocnienie franka, co zrobić? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.