Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Dyskusja ogólnaJakie są Wasze opinie o windykowani?
Grzezki zapytał 1 rok temu

Czytałem gdzieś o oddłużaniu z udziałem firmy windykowani – ich usługa kosztuje 50 zł?? Czy warto? Podobno kontakt z nimi jest kiepski? Proszę o informacje. Marek Grzeżki.

4/5 - (3 votes)
4 odpowiedzi
emma odpowiedział 11 miesięcy temu

Może ta firma już nie istnieje? Już nie świadczą usług? Na innych portalach mają tylko negatywy.. jak to jest?

3/5 - (2 votes)
hogataa odpowiedział 11 miesięcy temu

Brak opinii? Czy ta firma w ogóle jeszcze funkcjonuje?

5/5 - (2 votes)
Joanna odpowiedział 11 miesięcy temu

Windykowani.pl ?
No niestety mnie skasowali szybko i ochoczo natomiast nie pomogli właściwie wcale. Takie rozmowy z wierzycielem jakie przeprowadzili  sama bym odbyła za darmo.
 

1/5 - (2 votes)
Exxityy odpowiedział 11 miesięcy temu

Wydaje się, że firma nie funkcjonuje. Już robią co innego sprawdzałem opinie i wyskakuje jakaś inna firma. Widocznie byli „za dobrzy” na ten rynek 😀 Ale akurat w pomocy w wychodzeniu z długów firmy się zamykają i otwierają. Długo na rynku nie funkcjonują 🙂

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

12 + 13 =

GrzezkiForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Jakie są Wasze opinie o windykowani? 0 Dobre Słabe Grzezki zapytał 1 rok temu Czytałem gdzieś o oddłużaniu z udziałem firmy windykowani – ich usługa kosztuje 50 zł?? Czy warto? Podobno kontakt z nimi jest kiepski? Proszę o informacje. Marek Grzeżki. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.