Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Kredyty hipoteczneNajlepszy kredyt hipoteczny w 2022 roku?
Ewela43 zapytał 1 rok temu

Witam, interesuje mnie kwestia najlepszego kredytu hipotecznego w tym roku. Jakie trzeba spełnić warunki, jaki bank polecacie, ile wkładu własnego?

5/5 - (5 votes)
4 odpowiedzi
Taylorek odpowiedział 11 miesięcy temu

Fraza <<najlepszy kredyt>> to tylko chwyt reklamowy aby przyciągnąć uwagę ludzie 

Dodaj ocenę
Jacenty odpowiedział 11 miesięcy temu

To który bank jest najtańszy? Zależy mi, żeby nie płacić nie wiadomo ile. Kredyt hipoteczny na mieszkanie.

Dodaj ocenę
cymbałki odpowiedział 11 miesięcy temu

doJacenty
Nie ma czegoś takiego jak najlepszy kredyt ponieważ każdy klient jest indywidualnie sprawdzany przez bank. Pod względem zdolności, historii kredytowej itp 

Dodaj ocenę
MIchał odpowiedział 11 miesięcy temu

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy kredyt hipoteczny – każdy ma przecież jakieś inne priorytety przy jego zaciąganiu. Jeden chce, żeby był najtańszy, czyli żeby jego całkowity koszt był najniższy, inny trochę mniej zwraca uwagę na oprocentowanie, ale woli, żeby można go było spłacić przed czasem za darmo. Wybór najlepszego rozwiązania zależy więc od Twoich priorytetów – jest przy tym z milion rzeczy, które trzeba rozważyć – pomocny w podjęciu właściwej decyzji może być ten poradnik: http://www.******.**/kredyt-hipoteczny-krok-po-kroku. Co do wyboru najlepszej oferty w 2016 roku, to nie napisałaś, na jaki cel chcesz wziąć tę pożyczkę. Jedne banki mają lepsze oferty kredytowe na budowę domu, inne będą lepsze w przypadku kredytu na mieszkanie.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

15 + 18 =

Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty hipoteczne › Najlepszy kredyt hipoteczny w 2022 roku? 1 Dobre Słabe Ewela43 zapytał 1 rok temu Witam, interesuje mnie kwestia najlepszego kredytu hipotecznego w tym roku. Jakie trzeba spełnić warunki, jaki bank polecacie, ile wkładu własnego? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.