Eda zapytał 3 miesiące temu

Witam.
Czy mając 2 dzieci i pracę na umowę zlecenie mogę otrzymać od państwa pomoc? Jak pracowałam zaciągnęłam pożyczkę. Po roku zaszłam w ciążę i pracodawca rozwiązał ze mną stosunek pracy. Płaciłam z pieniążków które otrzymywałam będąc na macierzyńskim. Niestety od 4 miesięcy podjęłam prace-umowa zlecenie i nie mogę spłacić zadluzeń.
Prosze o poradę

Dodaj ocenę
4 odpowiedzi
Mat odpowiedział 3 miesiące temu

W jakich firmach została zaciągnięta pożyczka, na jaką kwotę, jaki ma charakter, czy  jest opóźnienie, były podejmowane jakieś działania? Za mało informacji.

Dodaj ocenę
DTK odpowiedział 3 miesiące temu

Zacznij działać jak najszybciej może się okazać, że zostaniesz bez niczego i będziesz pracować tylko na spłatę długów. Jak nie masz siły sama skorzystaj z pomocy. Szukaj firmy, która ma doświadczenie i indywidualne podejście do klienta.

Dodaj ocenę
Marcin odpowiedział 3 miesiące temu

Jak masz dziecko to się ogarnij, z socjalu się nie utrzymasz. Jak sprawa trafi do sądu to komornik zabierze Ci w najlepszym przypadku 50% Twoich zrobków.

Dodaj ocenę
Marcin odpowiedział 3 miesiące temu

Jak masz dziecko to się ogarnij, z socjalu się nie utrzymasz. Jak sprawa trafi do sądu to komornik zabierze Ci w najlepszym przypadku 50% Twoich zarobków.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

11 + 12 =

EdaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Pomoc z chwilówkami 0 Dobre Słabe Eda zapytał 3 miesiące temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Witam. Czy mając 2 dzieci i pracę na umowę zlecenie mogę otrzymać od państwa pomoc? Jak pracowałam zaciągnęłam pożyczkę. Po roku zaszłam w ciążę i pracodawca rozwiązał ze mną stosunek pracy. Płaciłam...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.