Eda zapytał 4 tygodnie temu

Witam.
Czy mając 2 dzieci i pracę na umowę zlecenie mogę otrzymać od państwa pomoc? Jak pracowałam zaciągnęłam pożyczkę. Po roku zaszłam w ciążę i pracodawca rozwiązał ze mną stosunek pracy. Płaciłam z pieniążków które otrzymywałam będąc na macierzyńskim. Niestety od 4 miesięcy podjęłam prace-umowa zlecenie i nie mogę spłacić zadluzeń.
Prosze o poradę

Dodaj ocenę
4 odpowiedzi
DTK odpowiedział 11 miesięcy temu

Zacznij działać jak najszybciej może się okazać, że zostaniesz bez niczego i będziesz pracować tylko na spłatę długów. Jak nie masz siły sama skorzystaj z pomocy. Szukaj firmy, która ma doświadczenie i indywidualne podejście do klienta.

Dodaj ocenę
Mat odpowiedział 11 miesięcy temu

W jakich firmach została zaciągnięta pożyczka, na jaką kwotę, jaki ma charakter, czy  jest opóźnienie, były podejmowane jakieś działania? Za mało informacji.

Dodaj ocenę
Marcin odpowiedział 11 miesięcy temu

Jak masz dziecko to się ogarnij, z socjalu się nie utrzymasz. Jak sprawa trafi do sądu to komornik zabierze Ci w najlepszym przypadku 50% Twoich zrobków.

Dodaj ocenę
Marcin odpowiedział 11 miesięcy temu

Jak masz dziecko to się ogarnij, z socjalu się nie utrzymasz. Jak sprawa trafi do sądu to komornik zabierze Ci w najlepszym przypadku 50% Twoich zarobków.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

5 + 2 =

EdaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Pomoc z chwilówkami 0 Dobre Słabe Eda zapytał 4 tygodnie temu Witam. Czy mając 2 dzieci i pracę na umowę zlecenie mogę otrzymać od państwa pomoc? Jak pracowałam zaciągnęłam pożyczkę. Po roku zaszłam w ciążę i pracodawca rozwiązał ze mną stosunek pracy. Płaciłam z pieniążków...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.