Społeczność: pytaniaKategoria: Kredyty hipotecznePomogę sprzedać zadłużone mieszkanie!
Jarosław zapytał 4 miesiące temu

Pomogę sprzedać zadłużone mieszkanie w każdym mieście. Masz problem z komornikiem, windykacją czy licytacją? Nie wiesz co zrobić? Pomogę sprzedać zadłużoną nieruchomość w rozsądnej cenie. Prowizję pobieram jedynie od nabywcy. Jesteś zainteresowany? Napisz!

5/5 - (1 vote)
4 odpowiedzi
Megg odpowiedział 21 godzin temu

Mam zadlużone mieszkanie w Warszawie. Kwota zadłużenia ok. 250 tysięcy. Kwota długów to aż 380 tysięcy. Będzie Pan w stanie pomóc?

Dodaj ocenę
Jarosław odpowiedział 19 godzin temu

Jestem w stanie pomóc sprzedać mieszkanie w rozsądnej cenie nawet tego samego dnia. Czy jest prowadzona egzekucja komornicza i komornik wpisany w KW?

Dodaj ocenę
Jarosław odpowiedział 19 godzin temu

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem emaila: kontakt@forum-oddluzanie.pl z dopiskiem, że chodzi o sprzedaż nieruchomości. Proszę o podanie Pani numer telefonu w wiadomości. oddzwonię.

Dodaj ocenę
Megg odpowiedział 15 godzin temu

Nie ma jeszcze licytacji, ale niebawem pewnie się odbędzie. Dobrze. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Praga. Jak się z Panem kontaktować?

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

7 + 9 =

JarosławSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty hipoteczne › Pomogę sprzedać zadłużone mieszkanie! 1 Dobre Słabe Jarosław zapytał 4 miesiące temu Pomogę sprzedać zadłużone mieszkanie w każdym mieście. Masz problem z komornikiem, windykacją czy licytacją? Nie wiesz co zrobić? Pomogę sprzedać zadłużoną nieruchomość w rozsądnej cenie. Prowizję pobieram jedynie od nabywcy. Jesteś zainteresowany? Napisz! ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.