Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymPotrzebuję pożyczki bez krd
Arek zapytał 3 miesiące temu

Witam posiadam wlasna dzialnosc gospodarcza dochod miesieczny ok 5-10tys mce po kryzsie
Aktualnie ze wzgledu na wypowiedziana linie kredytowa potrzebuje pozyczki na ok 300tys.
lub pozyczki na splate innych zobowiazan 60tys.
aktualnie na dzien dzisejszy mam wpis w krd na kwote 10tys. do dostawcy. i zaleglosc w zus i us 1 mce.

4.5/5 - (6 votes)
6 odpowiedzi
Michu odpowiedział 3 miesiące temu

Gdzie masz swoje zadłużenia banki, parabanki, chwilówki – konkretnie? Ile możesz przeznaczać na spłatę? Proszę o wiadomość zwrotną. Może uda się pomóc.

5/5 - (4 votes)
Arek odpowiedział 3 miesiące temu

Zadłużenie tylko w bankach
1.PKO BP linia do splaty 250ty
2. Fmbank i idea bank po 2 raty zalegle łacznie ok 8tys zaleglosci ale to sie zmienia bo codzienie cos tam przelewam.
3. Oraz wspomniane zadłuzenie do zus i us  ( zus 12tys , us 8tys)
Na splate jestem w stanie aktualnie przeznaczyc ok 3-4 tys miesiecznie,  a od kolejnego roku od 6-7tys mce lub jak bedzie trzeba wiecej poniewaz koncza mi sie dwa kredyty z pkt 2.

5/5 - (3 votes)
XZC odpowiedział 3 miesiące temu

Witaj Arku, a czy coś próbowałeś samodzielnie działać w sprawie negocjacji z wierzycielami? Możesz sporo płacić, więc pomyśl o tym. Jesteś w KRD? Czy w BIK czy i tu i tu? Jeśli w KRD to zaraz po spłacie zadłużenia usuwają cię z rejestru. Ewentualnie napisz do nich o usunięcie Twoich danych osobowych to prywatna firma. Nie wyrażałeś zgody na przetwarzanie twoich danych przez taką firmę.

5/5 - (3 votes)
Prezet odpowiedział 3 miesiące temu

A może konsolidacja kredytu rozwiązałaby sprawę? Poszukaj dobrze, na pewno musi istnieć jakieś rozwiązanie. Mogę dać Ci przykład porównywarki, na której będziesz mógł sprawdzić dostępne dla Ciebie opcje -> [link]. Według mnie warto spróbować bo znacznie by Cię to odciążyło.

5/5 - (7 votes)
Łukasz odpowiedział 2 miesiące temu

Cześć Arku, sprawa nadal aktualna?    

Dodaj ocenę
Tomy odpowiedział 2 miesiące temu

Witam, poszukuję pomocy kredytowej. Nie mam jeszcze zadłużeń, ale pewnie niedługo się zaczną. Problemem jest to że mam umowę zlecenie do końca grudnia, ale pracodawca obiecał ją przedłużyc. Proszę o pomoc doradców kredytowych. 

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

15 + 0 =

ArekSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Potrzebuję pożyczki bez krd 0 Dobre Słabe Arek zapytał 3 miesiące temu Witam posiadam wlasna dzialnosc gospodarcza dochod miesieczny ok 5-10tys mce po kryzsie Aktualnie ze wzgledu na wypowiedziana linie kredytowa potrzebuje pozyczki na ok 300tys. lub pozyczki na splate innych zobowiazan 60tys. aktualnie na dzien dzisejszy mam wpis...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.