Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: OddłużanieUpadłość konsumencka: korespondencja z syndykiem
Kasia zapytał 4 tygodnie temu

Witam,została ogłoszona moja upadłość oraz otrzymałam list od syndyka z listą pytań i prośbą dostarczenia oświadczenia z odpowiedziami na te pytania. List z oświadczeniem wysłałam listem pleconym priorytetem wraz z potwierdzeniem odbioru. Od kilku dni śledząć status wysyłki stwierdzam,że syndyk nie ma zamaiaru odebrać korespondencji. Co zrobić takiej sytuacji? na dostarczenie oświadczenia było 7 dni które już minęły.

5/5 - (2 votes)
3 odpowiedzi
Dodka odpowiedział 10 miesięcy temu

Przecież masz potwierdzenie nadania. Wyrobiłaś się w terminie 7 dni na nadanie? 

5/5 - (2 votes)
Jelii82 odpowiedział 10 miesięcy temu

Ty miałas to nadac w 7 dni. Przeciez syndyk mógłby nigdy tego nie odebrać tobie na złosc. Zachowaj koniecznie potwierdzenie nadania

4/5 - (3 votes)
Twoja odpowiedź

13 + 4 =

KasiaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Oddłużanie › Upadłość konsumencka: korespondencja z syndykiem 0 Dobre Słabe Kasia zapytał 4 tygodnie temu Witam,została ogłoszona moja upadłość oraz otrzymałam list od syndyka z listą pytań i prośbą dostarczenia oświadczenia z odpowiedziami na te pytania. List z oświadczeniem wysłałam listem pleconym priorytetem wraz z potwierdzeniem odbioru....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.