Społeczność: pytaniaKategoria: Dyskusja ogólnaJak ogłosić upadłość konsumencką i co to jest?
Anonimowy zapytał 2 miesiące temu

Nie mogę sprostać sytuacji. Spłata zobowiązań mnie przerasta. Na nic nie starcza, mimo że pracuje na dwa etaty. Nie widzę końca tej mordęgi. Słyszałem o upadłości konsumenckiej, niestety informacje z różnych źródeł nie pokrywają się. Czy ktoś już coś takiego zgłosił lub ma prawdziwe informacje jak to zgłosić?

5/5 - (2 votes)
4 odpowiedzi
Best Answer
Gregor odpowiedział 1 miesiąc temu

jeżeli zdecydowałeś się na upadłość konsumencką, to wniosek jaki należy wypełnić znajdziesz na stronie ministerstwa sprawiedliwości. Po prawej stronie jest przycisk „upadłość konsumencka”. Wniosek wypełniasz zgodnie z załączona instrukcją. Po pierwszym przeczytaniu wydaje się skomplikowany, ale spokojnie – to tylko złudzenie. Jak będziesz miał wątpliwości to mogę coś podpowiedzieć. Napisz w odpowiedzi poniżej.

5/5 - (2 votes)
Jeszu09 odpowiedział 4 miesiące temu

Jestem osobą zadłużoną i obecnie toczy się postępowanie w przedmiocie upadłości konsumenckiej mojej osoby.Szukam rozwiązania jeśli upadłość konsumencka nie zostanie mi przyznana.O szczegółach chciałbym opowiedzieć podczas rozmowy osobistej.pozdrawiam

5/5 - (2 votes)
Maggi odpowiedział 4 miesiące temu

Zwracam sie do Panstwa o pomoc bo naprawde juz nie mam gdzie sie udać. wpadlam w taka petle kredytowa ze juz sama nie wiem jak moglam w takie bagno sie wpakowac. Mam dlugu na łaczna kwote ok 120.000-150000 miesieczne raty wynosza ok 2400 do tego dochodza jeszcze kredyty pozabankowe i okropne chwilówki ktore mnie wykanczaja juz a tez jest ich dość sporo i kredyty pozabankowe które bralam na splate chwilówek i tak wkólko juz sama nie wiem co robic moje zarobki mies to 2300 z czego polowa na konto a 2 polowa do reki bo umowe mam na 3/4 etatu na konsolidacje nie mam szans w banku bo szefowa napisze mi na zasw. 1150 bo nie placi za mnhe skladek tyle ile powinno byc jak by napisala ile rzeczywiscie zarabiam to co ja mam zrobic? Prosze o pomoc

5/5 - (1 vote)
Anonimowy odpowiedział 1 miesiąc temu

W jaki sposób napisać uzasadnienie takiego wniosku, żeby go nie zepsuć? Jeśli sąd rozpatrzy wniosek negatywnie to po jakim czasie mogę jeszcze raz wnioskować?  

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

18 + 8 =

AnonimowySpołeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Jak ogłosić upadłość konsumencką i co to jest? 1 Dobre Słabe Anonimowy zapytał 2 miesiące temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Nie mogę sprostać sytuacji. Spłata zobowiązań mnie przerasta. Na nic nie starcza, mimo że pracuje na dwa etaty. Nie widzę końca tej mordęgi. Słyszałem o upadłości...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.