Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Kredyty bankoweWniosek o pożyczkę, jak poprawnie wypełnić?
Zosia zapytał 4 tygodnie temu

Witam, potrzebuję pomocy doświadczonego doradcy z forum. Mianowicie jak dobrze wypełnić wniosek o pożyczkę, aby uzyskać jak najlepszą ofertę?

5/5 - (2 votes)
2 odpowiedzi
Micyk odpowiedział 11 miesięcy temu

Posiadam zadłużenie ok 19 000 złotych ze względu na niespłaconą kartę kredytową. Obecnie ze względu na niskie dochody (ostatnich 4 miesiące średnio 1200 złotych na rękę) oraz pożyczkę którą spłacam w innym banku nie posiadam żadnej zdolności kredytowej. Proszę o kontakt i pomoc w powyższej sytuacji.
Dziękuję

5/5 - (1 vote)
Kotrup odpowiedział 11 miesięcy temu

Jeżeli już natknąłeś się na zwlekających ze spłatą kontrahentów to polecam zainteresować się faktoringiem.  Jest sporo firm, banków, które oferują taką usługę, jak biby czy raiffeisen polbank. Faktoring pozwala Ci na to aby przestać się martwić o płynność finansową. Idealne zabezpieczenie, a pożyczkę możesz, przy faktoringu pełnym z góry wiecz jakie kwoty masz rocznie do spłacenia.

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

12 + 5 =

ZosiaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty bankowe › Wniosek o pożyczkę, jak poprawnie wypełnić? 0 Dobre Słabe Zosia zapytał 4 tygodnie temu Witam, potrzebuję pomocy doświadczonego doradcy z forum. Mianowicie jak dobrze wypełnić wniosek o pożyczkę, aby uzyskać jak najlepszą ofertę? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.