Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymBank sprzedał dług do funduszu – co mogę zrobić?
BeiraMar zapytał 5 dni temu

Witam, mam problem. Miałem kredyt hipoteczny w banku PKO BP po jakimś czasie bank odsprzedał dług do Funduszu Ultimo. Grozi mi licytacja, bo fundusz już wystąpił do sądu i mam komornika. Co mogę zrobić? Czy jest dla mnie jakaś szansa? Bo licytacja już za dwa miesiące…

4/5 - (2 votes)
2 odpowiedzi
Michał B. odpowiedział 2 tygodnie temu

Ile możesz przeznaczać na spłatę zadłużenia? Gdzie znajduje się nieruchomość? Miasto, wieś? Może pożyczka pod zastaw tej nieruchomości na spłatę komornika? Czy masz inne zobowiazania? Odpowiedz na te pytania a postaram się pomóc. Michał.

4/5 - (1 vote)
BeiraMar odpowiedział 5 dni temu

Nieruchomość znajduje się pod Lublinem na wsi wartość szacunkowa to ok. 400tys. zł. Mogę płacić ok. 2tys. zł. Jest to moje jedyne zobowiązanie. Moja żona również zarabia i możemy razem płacić ok. 4 tys. zł. Bardzo proszę o szybką pomoc, bo licytacja już na początku października. Błagam o pomoc.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

14 + 17 =

BeiraMarForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Bank sprzedał dług do funduszu – co mogę zrobić? 0 Dobre Słabe BeiraMar zapytał 5 dni temu Witam, mam problem. Miałem kredyt hipoteczny w banku PKO BP po jakimś czasie bank odsprzedał dług do Funduszu Ultimo. Grozi mi licytacja, bo fundusz już wystąpił do...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.