Stanisławski Marian zapytał 3 miesiące temu

Witam,
Moje problemy z zadłużeniami zaczęły się dobre kilka lat temu. Miałem dodatkową pracę z której otrzymywałem wysokie wynagrodzenie. Na bieżąco spłacałem wszystkie zobowiązania w bankach i zostawało spokojnie na godne życie. Obecnie firma z której czerpałem dodatkowy dochód przeniosła się do innego miasta. Ze względu na tą sytuację musiałem zrezygnować z pracy i zostać z dochodem 2000 zł przy ratach w banku 2800.
Zacząłem zaciągać chwilówki aby jakoś wiązać koniec z końcem. Teraz już nie daje rady
Dostaje codziennie po 10 telefonów od windykatorów i pierwsze dokumenty z sądu.
Błagam o pomoc

Dodaj ocenę
6 odpowiedzi
Bramka odpowiedział 1 miesiąc temu

Aasa oddłużanie przez zdecydowane zadłużenie i nakazy zaplaty z sądu? Czy nadal ktoś chętny? Skusiłem się na ich reklamę oddłużania – oni dają po 2000zł a potem zero kontaktu i komornik do chwili obecnej nie przekonuje do ich!!!!!! jak dostaniecie pismo z sadu piszczie tutaj a wyjdzie ich pomoc!!!

Dodaj ocenę
Bart odpowiedział 1 miesiąc temu

Złożenie sprzeciwu to podstawa, wstrzymuje wszczęcie postępowania egzekucyjnego i daje czas na podjęcie konstruktywnych działań. W przypadku gdy pozew składa firma, która odkupiła dług daje jeszcze więcej możliwości          – należy wystąpić o wykazanie podstaw do roszczenia  – w wielu przypadkach okazuje się, że nie. Wiele firm liczy właśnie takie podejście pozwanego. Narobić długów wymaga mniej wysiłku niż próba wybrnięcia z takiej sytuacji. Trochę logiki      i poświęconego czasu, konsekwencji i można żyć normalnie. Nawet jak się otrzyma nakaz zapłaty z sądu jest jeszcze wiele możliwości.

Dodaj ocenę
Tommy odpowiedział 4 tygodnie temu

Zobowiązanie zawsze może zmienić właściciela, trzeba myśleć o możliwości dostosowania spłaty do swoich możliwości finansowych. Na każdym etapie sprawy jest taka możliwość, nawet w sądzie. Istotne aby wykazać, że jest się rzetelnym dłużnikiem. Nie obiecuj czegoś czego e będziesz w stanie zrealizować.

Dodaj ocenę
viking9 odpowiedział 2 tygodnie temu

Należy złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty

Dodaj ocenę
Ełk odpowiedział 2 tygodnie temu

I co taki sprzeciw da? Co w nim napisać?Dostałem takie papiery z sądu ale inna firma.

Dodaj ocenę
Zzz odpowiedział 1 tydzień temu

Jak inna firma to jes jeśli to fundusz albo  jeszcze jakaś szansa, w szczególności jeśli fundusz sekurytyzacyjny alba firma windykacyjna skupiająca długi. Mogą nie mieć podstaw do roszczenia.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

12 + 8 =

Stanisławski MarianForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Dostałem nakaz zapłaty z Aasa 0 Dobre Słabe Stanisławski Marian zapytał 3 miesiące temu Witam, Moje problemy z zadłużeniami zaczęły się dobre kilka lat temu. Miałem dodatkową pracę z której otrzymywałem wysokie wynagrodzenie. Na bieżąco spłacałem wszystkie zobowiązania w bankach i zostawało spokojnie na godne...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.