Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymJak mogę wyjść z długów?
Bobiczek zapytał 3 lata temu
0Shares

Szukam pomocy w wychodzeniu z długów. Mam kilka niespłaconych pożyczek i prawdopodobnie komornika w drodze. Co mogę zrobić żeby wyjść z długów?

Jak mogę wyjść z długów?
5 (100%) 2 votes
0Shares
1 odpowiedzi
Zofija Brans odpowiedział 3 lata temu

Jeśli chodzi o komornika to koniecznie odbierz nakaz zapłaty – i złóż sprzeciw w ciągu 14 dni od jego odebrania – to da Ci czas na zebranie chociaż części środków na spłatę zadłużenia. W przypadku pozostałych samodzielnie negocjuj z wierzycielami. Mając “komornika w drodze” zakładam, że masz duże zaległości, więc kredyt odpada. Jeśli nie wiesz jak samodzielnie negocjować wpisz w Google “Oddłużanie” i sprawdź firmy, które się tym zajmują podzwoń, popytaj o cennik 🙂

Odpowiedż dlaJak mogę wyjść z długów?
4 (80%) 2 votes
Twoja odpowiedź

16 + 3 =

BobiczekSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jak mogę wyjść z długów? 0 Dobre Słabe Bobiczek zapytał 3 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Szukam pomocy w wychodzeniu z długów. Mam kilka niespłaconych pożyczek i prawdopodobnie komornika w drodze. Co mogę zrobić żeby wyjść z długów? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.