Bobiczek zapytał 2 miesiące temu

Szukam pomocy w wychodzeniu z długów. Mam kilka niespłaconych pożyczek i prawdopodobnie komornika w drodze. Co mogę zrobić żeby wyjść z długów?

5/5 - (2 votes)
1 odpowiedzi
Zofija Brans odpowiedział 12 miesięcy temu

Jeśli chodzi o komornika to koniecznie odbierz nakaz zapłaty – i złóż sprzeciw w ciągu 14 dni od jego odebrania – to da Ci czas na zebranie chociaż części środków na spłatę zadłużenia. W przypadku pozostałych samodzielnie negocjuj z wierzycielami. Mając „komornika w drodze” zakładam, że masz duże zaległości, więc kredyt odpada. Jeśli nie wiesz jak samodzielnie negocjować wpisz w Google „Oddłużanie” i sprawdź firmy, które się tym zajmują podzwoń, popytaj o cennik 🙂

4/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

15 + 19 =

BobiczekForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jak mogę wyjść z długów? 0 Dobre Słabe Bobiczek zapytał 2 miesiące temu Szukam pomocy w wychodzeniu z długów. Mam kilka niespłaconych pożyczek i prawdopodobnie komornika w drodze. Co mogę zrobić żeby wyjść z długów? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.